telefon

Çatalca Belediyesi PARKLARI YAZA HAZIRLIYOR

Posted by

 

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ ÇATALCA‘DAKİ ÇOCUK OYUN ALANLARI VE PARKLAR YAZA HAZIRLIYOR

Muratbey Mahalle parkında çim biçme ve genel temizlik çalışmaları yapılarak park içerisinde bulunan 3 adet kamelyaya çatı yapıldı. Muratbey Mahallesi girişinde bulunan refüjlerin Fen İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenmesinin ardından alana toprak serilerek 2025 adet mevsimlik çiçek dikimi yapıldı.

İlçe merkezi Kaleiçi Mahallesi‘nde bulunan kale arkası yeşil alanlar, Çatalca Kaymakamlığı bahçesi Martı Evleri parkı ve İbrahim Kılıç Sokak Parkında, Ferhatpaşa Mahallesi Cumhuriyet Meydanı ve  Mescit Sokak yeşil alanlarda çim biçme ve genel temizlik çalışmaları yapıldı.

Kaleiçi Mahallesi Sosyal Tesisleri, Nursel Poyraz Parkı ve İbrahim Kılıç Sokak Parkında boya ve bakım çalışmaları yapılarak yeni bir görünüm kazandırıldı.

Akalan Mahalle parkında çim biçme ve genel temizlik çalışmaları yapılarak parkta bulunan basketbol sahasının zarar görmüş olan tellerinin bakım ve onarımı, çocuk oyun grubu ve fitness aletlerinin boya – bakım çalışması ve parkta uygun olan alanlara 5 adet erguvan ağacı ağacı dikimi yapıldı.  Mahalle genelinde tüm cadde ve sokaklarda biçme çalışması yapılarak yabani ot temizliği yapıldı.  Mahalle meydanında bulunan Atatürk büstü ve çevresinde boya-bakım çalışmaları  yapılarak alana yeni bir görünüm kazandırıldı.

Yalıköy ve Ovayenice Mahallerine çocuk oyun grubu kuruldu.

Rıza Özden Sokak’ta bulunan çocuk oyun alanının yan tarafına çocuklarını parka getiren anneler için yaz aylarında güneşten etkilenmemeleri amacıyla 1 adet kamelya yapıldı.

 

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

0212 771 49 49   0212 771 03 30

www.keskinarsaofisi.com

info@keskinarsaofisi.com