telefon

Kent Ulaşım Yöneticileri Toplandı.

Posted by

Kent içi Ulaşımın Üst Yöneticileri İstanbul’da Buluşacak;

Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği (UITP) Yönetim Kurulu 2015 Yılı Toplantısını İstanbul‘da İstanbul Ulaşım AŞ ev sahipliğinde gerçekleştirecek.

Dünyanın önde gelen kentlerinden Bakan, YK Başkanı, CEO gibi üst düzey karar vericilerden oluşan UITP Yönetim Kurulu 23-25 Mart’ta İstanbul’da bir araya gelecek ve UITP’nin halihazırdaki projeleri ve Toplu Taşımacılık sektörünün geleceğini konuşacaklar.

Oturumlara aynı zamanda Londra Ulaşım İdaresi Transport for London Başkanı da olan UITP Başkanı Sir Peter Hendy başkanlık edecek.

Yönetim Kurulu toplantısının akabinde ise 26 Mart’ta 6. UITP Türkiye Konferansı yine İstanbul Ulaşım AŞ ev sahipliğinde Toplu Taşımacılıkta Planlama, Tasarım ve İnşaat Temasıyla düzenlenecek. Konferansta toplu taşımacılık alanında planlama, mod seçimi,  tasarım, finansman, ihale süreçlerinin yönetimi, inşaat ve devreye alma hususları uluslararası konuşmacılar tarafından ele alınacak.

Konuyla ilgili bilgi veren UITP Genel Sekreteri Alain Flausch, başta İstanbul olmak üzere Türkiye‘de son dönemde toplu taşımacılık alanında ciddi gelişmeler yaşandığını ve İstanbul‘un 2023 Raylı Sistem  Vizyonu ile UITP’nin 2013 Toplu Taşımacılıkta Politik Taahhüt Ödülü kazandığını belirtti. Alain Flausch UITP Yönetim Kurulu olarak 2015 toplantılarını İstanbul’da yaparak projelerin tüm diger üst düzey yöneticiler tarafından yerinde görülmesini arzuladık dedi.

İstanbul Ulaşım AŞ Genel Müdür Vekili Ali Yandır ise, dünyadaki tüm toplu taşıma kuruluşlarının üst düzey yöneticilerini İstanbul’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını, bu şekilde tüm dünyanın İstanbul’un ulaşım yatırımlarını görme fırsatını yakalayacaklarını belirtti.

UITP Yönetim Kurulu Toplantısı ve Toplu Taşımacılıkta Planlama, Tasarım ve İnşaat Konferansı İstanbul Taksim The Marmara Hotel’de gerçekleşecek. Konferans programına ve detaylı bilgilere www.uitp.org/plandesignconstruct adresinden erişebilirsiniz.

 

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

0212 771 49 49    0212 771 03 30
www.keskinarsaofisi.com

Kent İçi Yöneticileri ibb

Kent İçi Yöneticileri ibb