telefon
  • Google Plus
  • Youtube
  • Instagram

KAMPANYALAR İÇİN BİZİ TAKİP EDİN!..

KURUMSAL

Keskin Kurumsal

 

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. 2000 Yılından İtibaren İnşaat Sektöründe Faaliyet Göstermeye Başlayan Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.Dinamik Ve Güvenilir Kadrosu İle İnsanlara Konforlu Yaşam Alanları Üreterek Yaşamınıza Değer Katar. Bu Amaçla Sahip Olduğu İlkelerden Ödün Vermeyen Firma Proje, Fizibilite, Taahhüt, Arsa, Tarla, Sanayi, Depolama, Konut, Daire, Villa, Fabrika, Otomotiv, Gıda, Kat Karşılığı İnşaat Ve Arsa Alımları Ve Satımları. Yapmakta Ve En Yenilikçi Anlayış İle Müşteri Memnuniyeti Taraflı Çalışarak Güvenilir Hizmetler Sunmaktadır.
3.Köprü 3.Havalimanı Akpınar Sanayi Bölgesi İle Bölgede Artan Yatırım Ve Konut İhtiyacına Hızlı Ve EtkiliÇözümler Sunan Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. En İyiyi En Uygun Fiyata Üretmeyiİlke Edinmiştir. Sürekli Kalite Anlayışı Ve Sürdürülebilir Bir Büyüme İçin Müşteri Memnuniyeti Taraflı Çalışan Firma, Türkiye’nin En İyi İnşaat Malzemesi Üreten Şirketleri İle Çalışmaktadır. Firma Konutta Çeşitliliği Öne Çıkarıp 2+1, 3+1, 4+1 Ve Dubleks Yapı Üretimleri Yaparak Müşteri Portföyünü En Üst Düzeyde Tutmaktadır. Bugüne Kadar İnşaat Sektöründe Edindiği Tecrübe Birikimini Teknoloji İle Birleştirerek İstanbul’a Konforlu Ve Estetik Binalar İle Değer Katan Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. Müşterilerinden AldığıMemnuniyet Ve Güven Sayesinde Yoluna Hızla Devam Etmektedir.
Günümüzde Kendi Sahibi Olduğu Arsalar Üzerine Bina İnşaatı Yapan Firma Ayrıca Arsa Sahibi Müşterileri İle Hukuki Çerçevede Anlaşmalar Yaparak Kat Karşılığı Konut Üretimi De Yapmaktadır. Firmamız , Ayrıca Arsa, Tarla Sanayi Depolama Gayrimenkul Danışmanlığı Yaparak Müşterilerine Çeşitli Ödeme Seçenekleri De Sunarak Yardımcı Olmaktadır.
Hadımköy Bölgesinde 3.Köprü Yolu 3.Havalimanı Kanal İstanbul Akpınar Sanayi Sitesi Gibi Yatırımlar Arazi Ve Konuta Olan Talebi Arttırmıştır. Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. Kalite Anlayışından Ödün Vermeyerek Öncü Firma Olmayı Başarmıştır..
Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. DEĞERİNİZ… DEĞERİMİZ…

Kişisel Bilgiler

*Adınız Soyadınız:

*Cinsiyet:

Medeni Hali:

*Doğum Tarihi:

*Doğum Yeri:

*Uyruğu:

Askerlik Durumu:

İletişim Bilgileri

Ev Telefon:

*Cep Telefon:

Gerektiğinde irtibat kurulabilecek diğer telefon numarası ve kime ait olduğu:

*Adres:

*Şehir:

*E-Posta:

Öğrenim Bilgileri

*Öğrenim Durumu:

Lise Okul Adı:

Mezuniyet Yılı:

Önlisans Okul Adı:

Bölüm Adı:

Mezuniyet Yılı:

Lisans Okul Adı:

Fakülte Adı:

Bölüm Adı:

Mezuniyet Yılı:

Yabancı Dil Bilgileri

İngilizce:

Almanca:

Rusça:

İtalyanca:

Fransızca:

Diğer:

Önceki İş Tecrübeniz:

Bilgisayar Bilginiz ve Kullanabildiğiniz Yazılımlar:

Referanslar ve Referanslarınızın İletişim Bilgileri:

Görüş ve Talepleriniz:

Vizyonumuz:

Her Zaman Güvenilir , Saygın Ve Güçlü Bir Firma Ve Kurum Olmak
Yatırımın Birinci Adresi Gayrimenkul Sektöründe Farklılıklar Yaratmak Yatırımın Birinci Adresi Olmak Ve Firmamızı Hep Daha İleriye Taşımak.Müşterilerimize Ve Kurumlarımıza Hep Kazandırmak. ”Değeriniz Değerimiz” Diyoruz..

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

Hizmet Kalitesi: Projelerimizi Ve Hizmet Kalitemizi Ödün Vermeksizin Geliştiren Koşulsuz Olarak Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutabilen Ve Sürdürülebilir İlişkilerin Güven Ortamında Devamlılığını Sağlayan.

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Gayrimenkul Sahiplerine Ve Yatırımcılarına Ve Kurumlara Proje Geliştirmek Ve Her Zaman En İyi yi Kazandırmak Ve En İyiye Yatırım Yapmak Bizler İçin Değerli Olan Müşterilerimiz Ve Kurumlarımız İçin ”Değeriniz Değerimiz” Dir Diyoruz Ve Şirketimize Siz Değerli Müşterilerimizi Bekliyoruz

Keskin Arsa Ofis İnşaat Otomotiv Ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

 

Keskin Arsa Ofis kampanyalarından haberdar olmak için lütfen mail adresinizi giriniz.